Ardil Tekstil Türkiye’nin lider kumaş üreticisi olarak profesyonelliğe önem vermiş ve yönetiminde kurumsallığı benimsemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı piyasalar için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Ardil Tekstil, Türkiye`nin önde gelen Tekstil üreticilerinden biridir.

Ardil Tekstil uzman özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde döşemelik kumaşlarda kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur.

Döşemelik kumaşta örgüsü, doğallığı ve dokuma kalitesiyle aynı konforu yıllar boyunca ilk günkü gibi yaşatacak kumaşlar için Ardil.

Renk ve Ürün Çeşitliliği

Döşemelik kumaş çeşitlerimiz, minderlik, koltuk kılıfı, sabit koltuk kumaşları, sabit döşemeler, koltukluk kumaşlar, berjer kumaşı gibi çeşitli kategorilerde müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Döşemelik Kumaş Çeşitleri

Türkiye’nin en kaliteli ve zengin içerikli döşemelik kumaş çeşitlerini bulabileceğiniz mağazamızda, kadife döşemelik kumaşlar, tay tüyü ve su geçirmez tay tüyü döşemelik kumaş kartelaları mevcuttur.

Döşemelik Kumaş Kartelası

Birbirinden farklı renklerde döşemelik düz ve desenli tay tüyü kumaşlar satışa sunulmuştur. Siparişleriniz hangi renk ve tonda olacaksa ise size gelecek olan ürün ve renk birebir aynı olacaktır.

Buffalo, Tay Tüyü, Puma, Jaguar ve Nubuk döşemelik kumaş çeşitleri için ürün sayfalarımıza bakabilirsiniz.